Jak jsem prodával Rudnou

Jan Chundela

- 10.03.2022

PRODEJ BYTU RUDNÁ U PRAHY

Při prodeji domu v Rudné u Prahy byl už začátek náročný. Původní majitel si velmi pečlivě vybíral komu svěří prodej svého bytu a proto si prošel internet, oslovil známé a celkově si pozval 8 realitních makléřů na schůzku do svého bytu, aby se mu představili (i se svými službami), dali návrh prodeje a výslednou cenu za kterou budou chtít byt prodávat.

 

konkurenci 7mi kolegů makléřů jsem byl ten který dostal doporučení od známého pana majitele navíc s informací, že jsem v daném objektu již jeden byt prodal a ani to nebylo zárukou, že budu byt prodávat. Do představení svých služeb jsem dal (jako vždy! ????) maximum a při návrhu ceny jsem dal druhou nejvyšší. Mix mého představení a druhé nejvyšší ceny byl tím ideálním a s majitelem jsme se dohodli.

 

Po podpisu smlouvy o poskytování realitních služeb jsme s týmem začaly připravovat prezentaci nemovitosti. Tedy začaly fotit a točit video. Jako obvykle jsem přemýšlel co přinést navíc. Byt byl prázdný proto bylo logické přivést věci na homestaging a vše připravit na fotky a video. Během vymýšlení, jak by byt mohl vypadat po vybavení nás napadlo využít vizualizace, protože tam toho můžeme dát mnohem více, ale co zkusit VIDEO-VIZUALIZACE kdy přímo během videa (kdy jsem tam i já ????) nábytek a vybavení doslova vyroste z ničeho? Výzva byla přijata a vše nakonec „klaplo“ dle našich představ.

 

Celý prodej probíhal velmi rychle už během jednoho týdne jsme mezi cca 10ti zájemci vybrali Kupující, kterým už byt říká pane. Při výběru nás přesvědčil jasný způsob financování, cena a také to, že Kupující lokalitu už znají (jsou z Rudné ????).

 

Celý proces proběhl hladce od podpisu rezervačních smluv až do předání. No i když… chybička se vloudila, ale rychlým dodatkem jsme vše vyřešily a původní majitel je spokojený. Těšíme se na další spolupráci ????

 

I takto může vypadat prodej Vaší nemovitosti, ozvěte se ???? …teda až na ten konec, to už máme vychytaný 😀

 

Honza

nemovitosti

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

Potřebujete pomoct s prodejem nemovitosti?

potřebujete poradit? napište mi.

13 + 12 =

další články

Pronájem není sranda?

Pronájem není sranda?

Pronájem bytu není sranda! V poslední době se často potýkám s problémy v pronájmech z obou stran. Na straně pronajímatelů vidím, že někteří z nich pronajímají své byty bez pomoci realitní kanceláře, aby ušetřili na provizích. Používají k tomu...

číst více
Tip pro investory – financování 10/90

Tip pro investory – financování 10/90

Jak nakupovat nemovitosti v době krize a vydělat na tom? TIPY PRO INVESTORY Možná si říkáte, jestli se vyplatí investovat do nemovitostí v době, kdy se svět potýká s krizí (která snad brzy skončí). Já vám řeknu, že ANO, protože jak známo, kde je...

číst více
AI v realitách?

AI v realitách?

AI v realitách Dnes bych se s vámi rád podělil o své zkušenosti s umělou inteligencí (AI) a jejími možnostmi v oblasti realitního byznysu. Možná jste viděli na mém Facebooku obrázek, který jsem vytvořil pomocí AI nástroje DALL-I. Jednalo se o...

číst více