Pozemek Pyšely s rozlohou 1014 m2

Cena:

3 200 000 Kč

Lokace:

Na Pazderně, Pyšely
/

Pozemek:

1014m²

videoprohlídka

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

popis nemovitosti

Pozemek Pyšely

Zažijte svůj sen o bydlení na nádherném pozemku v obci Pyšely – Nová Ves, která je jen kousek od Prahy. Mám pro vás nabídku pozemku s rozlohou 1 014 m2 za cenu 3.200.000 Kč! Pozemek leží na slunném jižním svahu a je synonymem klidu a soukromí, na konci slepé ulice, obklopené vzrostlými stromy, které tvoří přirozenou hranici obce. Zde si budete užívat nádherný výhled do krajiny a čistý vzduch.

Na pozemku je dle územního plánu možné postavit rodinný dům, stačí jen vybudovat příjezdovou cestu a inženýrské sítě (vodu a kanalizaci, elektřina je již připravená), které jsou v blízkosti. Máme také možnost navázat na prodej okolních pozemků a celkově je pak možné domluvit s ostatními kupujícími na rozdělení si ceny za sítě a cestu.

Dostanete se sem snadno po dálnici exit 21 (Mirošovice), která je jen 15 minut jízdy, nebo autobusem Pyšely-Mirošovice, který zastavuje 150 m od pozemku. V okolí najdete vše, co potřebujete pro pohodlný život: obecní úřad, obchody, restaurace, cukrárnu, pekařství, poštu, dětského lékaře, zámek, školu, školku, sportovní areál a další. Navíc se můžete těšit na krásnou přírodu středního Posázaví, která nabízí spoustu možností pro volnočasové aktivity: turistiku, cyklistiku, rybaření, houbaření, golf, projížďky na koních, koupání atd.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Tento bývalý sad s množstvím ovocných stromů je ideálním místem pro váš nový domov v klidu a zeleni, a zároveň v dosahu Prahy nebo Benešova. Pokud hledáte místo, kde se budete cítit jako v ráji, je tento pozemek tou správnou volbou.

Rádi vám poradíme s možnostmi výstavby rodinného domu. Neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku pozemků. Těším se na vás! Honza

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

Cena
3 200 000 Kč
Lokace
Na Pazderně, Pyšely
Stav objektu
-
Typ nemovitosti
Pozemek
Plocha pozemku
1014 m²

3d prohlídka

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

schéma

mapa

kolik budete splácet a kolik si můžete půjčit?

Fixace

Úrok

Splátka

3roky

5let

8let

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

další nemovitosti

máte zájem o tuto nemovitost? napište mi.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů.