Připravený stavební pozemek v Horoměřicích

Cena:

7 490 000 Kč

Lokace:

K Menhiru, Horoměřice
/

Pozemek:

663m²

videoprohlídka

popis nemovitosti

Stavební pozemek Horoměřice

Pokud hledáte klidnou lokalitu pro stavbu rodinného domu s výhodnou dostupností do centra Prahy, může vás zaujmout nabídka stavebního pozemku v Horoměřicích. Pozemek má rozlohu 663 m2 a je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, odpad). Nachází se v ulici K Menhiru, kde je zástavba tvořena pouze rodinnými domy. Horoměřice jsou obec s dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, obchody, služby) a krásným přírodním prostředím (bývalé sady, Kozí hřbety, údolí Únětického potoka, les kolem Sv. Juliány). Do Prahy se dostanete autem za 20 minut nebo veřejnou dopravou za 10 minut busem na metro A Bořislavka či vlakové nádraží Veleslavín. Letiště je vzdálené 15 minut jízdy. Severní část vnějšího dálničního okruhu kolem Horoměřic má být z většiny zasazena do tunelu.

Součástí ceny pozemku je také projekt na stavbu rodinného domu se sedlovou střechou a dispozicí 5kk. Projekt bude mít stavební povolení, a vy tak můžete hned začít stavět. Dům je navržen tak, aby co nejlépe využil prostor pozemku a zanechal dostatek soukromé zahrady za domem. Projekt má užitnou plochu cca 150 m2 a dvě nadzemní podlaží. Vizualizace umístění domu na pozemku, exteriéru a půdorysů naleznete v galerii.

Tento pozemek je ideální pro ty, kteří chtějí stavět co nejdříve nebo si chtějí zajistit pozemek pro budoucí stavbu, až klesnou úrokové sazby u hypoték. Neváhejte a kontaktujte mě pro více informací nebo prohlídku pozemku.

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

Cena
7 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Lokace
K Menhiru, Horoměřice
Stav objektu
-
Typ nemovitosti
Pozemek
Dispozice
Počet podlaží
Plocha zastavěná
Plocha užitná
Plocha pozemku
663 m²

Stáhnout dokument

3d prohlídka

mapa

kolik budete splácet a kolik si můžete půjčit?

Fixace

Úrok

Splátka

3roky

5let

8let

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

další nemovitosti

máte zájem o tuto nemovitost? napište mi.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů.