PRODÁNO – Loftový byt 3+kk s balkonem a terasou – Čajkovského – Praha 3

Cena:

8 150 000 Kč

Lokace:

Čajkovského, Praha 3 - Žižkov

Dispozice:

3 + kuchyně

Užitná plocha:

96 m²

videoprohlídka

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

popis nemovitosti

Nový loftový byt 3 + kuchyně s balkonem a terasou do parku, o celkové ploše 96 m2 a kvalitní výbavou
 
Byt 1415/21 je součástí projektu 3 loftových bytů s balkony a terasami pro vysoké nároky, koupelnami s WC v obou podlažích, balkonem při obývacím pokoji, terasou ve vyšším podlaží spojenou s nejvyšší terasou s výhledem 360°na celou Prahu. Orientace bytu je příjemná západní do klidné části Mahlerových sadů.
 
Byt sestává ze vstupní haly, z níž je přístupná spodní koupelna s WC (s oknem), šatní vestavěná skříň, obývací pokoj s připojenou kuchyní. Ta má k dispozici větší komoru / spíž (s oknem). Balkón umožňuje posezení s výhledem do Mahlerových sadů a díky uzavřenému areálu Radiokomunikací je v klidné expozici. V druhé úrovni je z chodby přístupná 1. ložnice s velkým prostorem na šatnu a koupelnou s WC, terasou, a druhý pokoj. Ložnice nabízí výšku až 4,3m, což otevírá prostor pro designové řešení např. podhledu s velkoprostorovým osvětlením a pod. Okna od ložnice mají výbornou orientaci na východ.
 
Historický činžovní dům je právě generálně rekonstruovaný, instaluje se nový výtah Schindler, interiéry prováděny dle památkářského záměru s kvalitními detaily. Součástí rekonstrukce je i vybudování privátní zahrady s jezírkem, pergolou, ozeleněnými plochami dle zahradnického návrhu ateliéru K2N.
 
Dům se nachází v lukrativním místě, jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad, na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Samotný byt je orientovaný do klidných Mahlerových sadů nad uzavřené pozemky. Lokalita bytu je charakteristická svou mimořádnou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností a zároveň možností trávit volný čas v přilehlých parcích jako Mahlerovy sady, Riegrovy sady, Rajská zahrada či Parukářka. V blízkém okolí je nespočet moderních restaurací, kaváren, obchodů, kulturních i sportovních zařízení.
Příjemným bonusem je i nová sklepní kóje o velikosti 2,5 m2. Taktéž klimatizace bytu je samozřejmostí. Byt bude mít architektonické řešení zobrazené na vizualizacích. Je doplněn mnohými detaily pro pohodlné bydlení, např. nezámrzným kohoutem s vodou na terasu pro možnost bohatého ozelenění květinami a keři.
PENB je zpracován a byt splňuje dle aktuální normy energetickou třídu C - Úsporný. Střecha má progresivní skladbu s dvojitým odvětrávaným prostorem. Vytápění je vlastní a to kondenzačním plynovým kotlem.
 
Předpokládané dokončení: do 12/2020.
 
Stavbu provádí a developuje spol. ze skupiny in.Spira Group, jejíž první realizace půdního loftového bytu sahá do r. 2003 (AMA invest). Od té doby má za sebou mnoho realizací, do většiny je možné v rámci reference zavítat - doba zahrnuje 17 let zkušeností a tradice.

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

Cena
8 150 000 Kč
Poznámka k ceně
cena za nemovitost, včetně provize, včetně poplatků, včetně DPH
Lokace
Čajkovského, Praha 3 - Žižkov
Stav objektu
-
Typ nemovitosti
Byt
Dispozice
3 + kuchyně
Počet podlaží
-
Plocha užitná
96 m²
Plocha pozemku
- m²

3d prohlídka

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

mapa

kolik budete splácet a kolik si můžete půjčit?

Fixace

Úrok

Splátka

3roky

5let

8let

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

další nemovitosti

máte zájem o tuto nemovitost? napište mi.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů.