Luxusní dvoupatrový 4kk – Byt Vinohrady

Cena:

19 490 000 Kč

Lokace:

Anny Letenské, Praha 2

Dispozice:

4+kk

Užitná plocha:

140,6 m²

videoprohlídka

popis nemovitosti

4+kk BYT VINOHRADY - ANNY LETENSKÉ

Nabízíme k prodeji luxusní, prostorný a světlý byt 4+kk s balkóny v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady. Byt se nachází v klidné ulici Anny Letenské, v těsné blízkosti Divadla na Vinohradech a Riegrových sadů, kde si můžete užít nádherný výhled na historické centrum Prahy. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, obchodů, úřadů, zdravotnických zařízení a dalších služeb. Vinohrady jsou také známé svou bohatou gastronomickou a kulturní nabídkou, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Milovníci přírody ocení blízkost parků Riegrovy sady, Grébovka nebo Sadů Svatopluka Čecha, kde se můžete projít, sportovat nebo ochutnat místní víno.

Byt má celkovou plochu 140,6 m2 a je situován ve 5. patře skvěle udržovaného činžovního domu s výtahem. Byt je rozdělen do dvou podlaží. V prvním podlaží se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, která je vybavena moderními spotřebiči včetně vinotéky. Z obývacího pokoje se dostanete na schodiště, které vede do druhého podlaží. Zde se nachází hlavní ložnice se samostatnou šatnou a koupelna se sprchovým koutem i vanou, kde si můžete dopřát maximální komfort. V prvním podlaží se také nachází další dva pokoje, které mohou sloužit jako dětské, hostinské nebo pracovní. Oba pokoje mají vlastní balkóny s výhledem na Petřín a Národní muzeum. Ve spodním patře je také druhá koupelna se sprchovým koutem a pračkou se sušičkou.

Byt je vybaven vlastním plynovým kotlem, který zajišťuje ohřev teplé vody a topení. Kotel je pravidelně servisován a lze ho ovládat pomocí dálkového ovládání. Činžovní dům je určen spíše pro dlouhodobé bydlení, takže se nemusíte obávat rušivých hostů z Airbnb nebo Booking. Na patře je pouze jeden další byt, takže máte zajištěno dostatek klidu a soukromí. Měsíční poplatky za služby SVJ činí 4.929 Kč (včetně fondu oprav 1.387 Kč), zálohy na plyn 4.979 Kč a za elektřinu 2.300 Kč. Celkově jsou měsíční náklady na byt pouze 12.208 Kč. Další předností této nemovitosti je možnost převzít stávající hypoteční úvěr ve výši 11 milionů korun s výhodnou úrokovou sazbou 5,14% a fixním obdobím do konce června roku 2027.

Pokud hledáte exkluzivní bydlení v jedné z nejkrásnějších částí Prahy, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto jedinečného bytu.

Těším se na viděnou při prohlídkách, Honza

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

Cena
19 490 000 Kč
Lokace
Anny Letenské, Praha 2
Stav objektu
Výborný
Typ nemovitosti
Byt
Dispozice
4+kk
Plocha užitná
140,6 m²

3d prohlídka

půdorys

mapa

kolik budete splácet a kolik si můžete půjčit?

Fixace

Úrok

Splátka

3roky

6,09% p.a.

94 386 Kč/ měsíčně

5let

5,39% p.a.

87 457 Kč/ měsíčně

8let

5,39% p.a.

87 457 Kč/ měsíčně

Výše hypotéky: 15 592 000

Splatnost: 30let

kdo jsem?

Bc. Jan Chundela, MRE

tel.: 773 998 265
e-mail: jan@chundelareality.cz

Holečkova 777, Praha 5 – Smíchov

další nemovitosti

máte zájem o tuto nemovitost? napište mi.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů.